Домашній помічник або бомба уповільненої дії?

Люди, що працюють в Вашому домі, безсумнівно, беруть участь в житті сім’ї, роблять життя комфортнішим і простіше. Але не варто забувати про те, що вибір таких помічників пов’язаний з серйозними ризиками.

Адже серед бажаючих працювати нянею, шофером, кухарем або садівником часто зустрічаються шахраї. Тому краще заздалегідь захистити себе від можливих непорозумінь і проблем.

Перш ніж шукати домашній персонал, обов’язково складіть список характеристик, якими повинен володіти людина. Наприклад, якщо ви шукаєте няню, відразу визначте, чи повинно бути у неї медичне та педагогічну освіту, її вік, досвід роботи, наявність дітей і т.д.

Але відповідей на подібні питання при виборі домашнього працівника сьогодні вже не достатньо. Погодьтеся, адже набагато спокійніше, коли ви точно впевнені – у нього не було випадків жорстокого поводження з дітьми, він не приховує небезпечні захворювання або психологічні відхилення.

Ще одне питання, яке не можна упускати – чи не приховує людина судимості в минулому, і як на рахунок алкогольної і наркотичної залежності. Оскільки Ви впускаєте абсолютно сторонньої людини в будинок, не забудьте з’ясувати, чи були у нього в минулому історії з крадіжками, навіть з дрібними.

На жаль, стандартне резюме і довідки не завжди дозволяють повністю переконатися в чесності на рахунок цих пунктів. Промисел підроблених документів не стоїть на місці, і перевірити їх достовірність стає ще складніше.

Цікавить, чи не має зв’язку людина з кримінальним світом і які його справжні мотиви пристрої до вас? Не бійтеся дізнатися. Це основний набір питань, які потрібно задати ще на етапі підбору.

Відповідально підходячи до оцінки домашнього працівника, ви застерігає не тільки себе, але і рідних від зайвих переживань і надзвичайних ситуацій в будинку. Довіра – безсумнівно, важливо. Але набагато надійніше довіряти, перевіряючи.

Читайте також

Почему человек лжет?

Что заставляет человека соврать – это философский вопрос. На него нет точного ответа. Каждый индивидуум – уникален. На Земле нет совершенно одинаковых двух людей по своей сущности. Они могут быть внешне идентичны, но каждый по-разному будет вести себя в той или иной ситуации, по-разному реагировать на полученную информацию.

Стоит ли проверять чиновников на детекторе лжи?

Достичь законопослушности чиновников государственного аппарата возможно при введении запрета на проведение совещаний по общественно значимым вопросам жизни Общества за «закрытыми дверями». Это позволит избежать совершения необдуманных действий, таких как провоцирование появления расовой, национальной, религиозной или общественной вражды между определенными классами населения.

Как создавался полиграф?

Прародителем полиграфа является Анджело Моссо – итальянский ученый, исследовавший реакции человеческого организма на определенные факторы. Во второй половине 19 века нашей эры им были изобретены:

прибор для фиксации кровяного давления – гидросфигмограф;
прибор для измерения уровня колебаний частей тела – плетизмограф;
прибор для определения степени работоспособности мускулатуры человеческого тела – эргограф.

Детектор лжи – ограничения в прохождении полиграфа

Будущих полиграфологов на занятиях обучают общим правилам работы на детекторе лжи и этике проведения тестирования. Одним из ключевых моментов является пункт о нецелесообразности проведения тестов для определенных категорий испытуемых. Прямое назначение техники – это обнаружение правды, но не вопреки здоровью и жизни человека. Полиграф, как и любой аппарат, взаимодействующий с телом человека, рекомендуется эксплуатировать, согласно предписаниям. В них так же имеются указания по отмене тестирования для определенного типа людей.

Наші контакти

Якщо у Вас виникли питання, напишіть нам, ми з радістю відповімо найближчим часом.