Домашній помічник або бомба уповільненої дії?

Люди, що працюють в Вашому домі, безсумнівно, беруть участь в житті сім’ї, роблять життя комфортнішим і простіше. Але не варто забувати про те, що вибір таких помічників пов’язаний з серйозними ризиками.

Адже серед бажаючих працювати нянею, шофером, кухарем або садівником часто зустрічаються шахраї. Тому краще заздалегідь захистити себе від можливих непорозумінь і проблем.

Перш ніж шукати домашній персонал, обов’язково складіть список характеристик, якими повинен володіти людина. Наприклад, якщо ви шукаєте няню, відразу визначте, чи повинно бути у неї медичне та педагогічну освіту, її вік, досвід роботи, наявність дітей і т.д.

Але відповідей на подібні питання при виборі домашнього працівника сьогодні вже не достатньо. Погодьтеся, адже набагато спокійніше, коли ви точно впевнені – у нього не було випадків жорстокого поводження з дітьми, він не приховує небезпечні захворювання або психологічні відхилення.

Ще одне питання, яке не можна упускати – чи не приховує людина судимості в минулому, і як на рахунок алкогольної і наркотичної залежності. Оскільки Ви впускаєте абсолютно сторонньої людини в будинок, не забудьте з’ясувати, чи були у нього в минулому історії з крадіжками, навіть з дрібними.

На жаль, стандартне резюме і довідки не завжди дозволяють повністю переконатися в чесності на рахунок цих пунктів. Промисел підроблених документів не стоїть на місці, і перевірити їх достовірність стає ще складніше.

Цікавить, чи не має зв’язку людина з кримінальним світом і які його справжні мотиви пристрої до вас? Не бійтеся дізнатися. Це основний набір питань, які потрібно задати ще на етапі підбору.

Відповідально підходячи до оцінки домашнього працівника, ви застерігає не тільки себе, але і рідних від зайвих переживань і надзвичайних ситуацій в будинку. Довіра – безсумнівно, важливо. Але набагато надійніше довіряти, перевіряючи.

Читайте також

Как подготовиться к проверке на полиграфе

Итак, чтобы проверка на полиграфе прошла эффективно, нужно отвечать открыто и честно, быть настроенным дружелюбно по отношению к процедуре и  в то же время сохранять непоколебимое спокойствие. А главное, помнить: заключение, данное по результатам, это просто информация.

Как проходит проверка на полиграфе, впечатления сотрудника

В общем и целом вся процедура проверки укладывается в 40 минут. И это с учетом подготовительного периода, куда входит обязательный инструктаж. На мой взгляд, много ненужного и лишнего в этой подготовке.

Детектор лжи — мифы и реальность

Полиграф часто наделяют «волшебными» свойствами узнавать практически все. Однако это совершенно ошибочное мнение. Полиграф – просто устройство, инструмент для работы. Его можно сравнить со скальпелем. Все зависит от того, в чьих руках он окажется.

Полиграф – что может, что не может

Есть утверждения, что полиграф способен определить вышеназванные параметры. Оно бездоказательно и не имеет никакого основания. Это ложное убеждение, направленное на преувеличение способностей полиграфа.

Наші контакти

Якщо у Вас виникли питання, напишіть нам, ми з радістю відповімо найближчим часом.