6 порад керівникові, як уберегти працівників від стресу і вигорання

Робочий процес стає все більш складним. Так як багато хто з нас фактично працюють в режимі 24/7, стрес і емоційне вигорання стають звичайною справою.

Залишатися продуктивним і ефективним, коли відчуваєш величезний тиск, дуже важко. Тому сьогодні розповімо вам, як допомогти своїм підлеглим уникнути почуття стресу, емоційного вигоряння і розрізненості.

1. Створіть відчуття благополуччя

Стрес може бути заразним. Але і зворотне теж вірно: коли один з членів команди відчуває себе щасливим і здоровим, це відчуття поширюється на інших співробітників.

Вам необхідно зрозуміти, що саме призводить до відчуття благополуччя, і зробити ці практики пріоритетними для своєї команди і себе самого. Це можуть бути тренінги особистісного росту, додатковий час для навчання співробітників, фізичні вправи, новий підхід до проведення нарад, гнучкий графік для ваших колег.

2. Дозволяйте бути офлайн в неробочий час

Сувора бізнес-культура вимагає від нас бути постійно напоготові, максимально продуктивними і ефективними. Вона не враховує того часу, який потрібен людині на відновлення сил.

Тому вам необхідно встановити тимчасові рамки: вимагати від своїх підлеглих максимуму під час офісних годин і не звертатися до них по бізнес-питань після закінчення робочого часу. Створюйте правила: ніяких робочих листів після 19:00 і дзвінків співробітникам по роботі на вихідних.

3. Навчіть боротися з хаосом

Керівники, які враховують ці факти, домагаються високої продуктивності і допомагають колегам уникнути стресу. При цьому вам не потрібно бути експертом в питаннях психології, ви можете звернутися до сучасних технологій. Спробуйте тренуватися на будь-яких додатках, використовувати девайси і передайте цей досвід іншим.

4. Відмовтеся від багатозадачності

Багатозадачність – це міф. Люди не можуть бути ефективними, виконуючи відразу кілька процесів. Люди набагато краще показують себе в послідовній монозадачності.

Менеджери можуть ставити завдання одну за одною, вказуючи пріоритет для кожної з них і впорядковуючи їх так, щоб жоден з етапів виконання не перетинався з іншим.

Вам також варто навчитися відокремлювати термінові завдання від важливих і правильно пояснювати співробітникам статус кожного доручення.

5. Слідкуйте, щоб у колег був час на відпочинок

Перерва протягом дня і відпустки протягом року дадуть людям паузу для відновлення сил. Навіть якщо ваші колеги не розуміють важливості цього кроку, поясніть їм, що відпочинок необхідний. У разі, якщо робочий процес дуже напружений і вам складно відпустити людини, складіть розклад так, щоб все-таки дати йому хоча б пару днів на підзарядку.

Замість того щоб переживати, скільки часу людина проводить за робочим столом, подумайте, як ви могли б допомогти йому створити оптимальний розклад для максимальної ефективності.

6. Вчіться емпатії

Співчуття, розуміння і співчуття не варті нічого, зате принесуть вам тільки вигоду. Ви зможете підвищити продуктивність працівників, просто будучи добрим і чуйним по відношенню до них. Дослідження показують, що найсильніше позитивний вплив на колег надає саме визнання їх досягнень, обопільна комунікація та співробітництво. Уміння керівника розуміти людини, його мотивацію, надії, труднощі і здатність підтримувати його протягом всього робочого процесу приносять максимальний результат і віддачу.

Благополуччя співробітників впливає на всю команду, в тому числі на менеджера. Тому вам необхідно працювати над тим, щоб розвивати розумові і емоційні здібності ваших підлеглих. Розвиток кожного члена вашого колективу призводить до того, що весь відділ покаже високу продуктивність і колеги навчаться взаємодіяти один з одним. Ви створюєте здорову і позитивну обстановку. А це вже основа ефективної роботи.

Читайте також

Как подготовиться к проверке на полиграфе

Итак, чтобы проверка на полиграфе прошла эффективно, нужно отвечать открыто и честно, быть настроенным дружелюбно по отношению к процедуре и  в то же время сохранять непоколебимое спокойствие. А главное, помнить: заключение, данное по результатам, это просто информация.

Как проходит проверка на полиграфе, впечатления сотрудника

В общем и целом вся процедура проверки укладывается в 40 минут. И это с учетом подготовительного периода, куда входит обязательный инструктаж. На мой взгляд, много ненужного и лишнего в этой подготовке.

Детектор лжи — мифы и реальность

Полиграф часто наделяют «волшебными» свойствами узнавать практически все. Однако это совершенно ошибочное мнение. Полиграф – просто устройство, инструмент для работы. Его можно сравнить со скальпелем. Все зависит от того, в чьих руках он окажется.

Полиграф – что может, что не может

Есть утверждения, что полиграф способен определить вышеназванные параметры. Оно бездоказательно и не имеет никакого основания. Это ложное убеждение, направленное на преувеличение способностей полиграфа.

Наші контакти

Якщо у Вас виникли питання, напишіть нам, ми з радістю відповімо найближчим часом.